Tagjaink versenyeredményei és díjai:

2021:

  • Török Balázs – Polgári Jogesetmegoldó Verseny III. hely
  • Kölcsei Viktória – ÚNKP “Tehetséggel fel” ösztöndíj
  • Nagy B. Dávid – XXXV. OTDK Állam- és Jogtudományi Szekció, Fogyasztóvédelmi és Versenyjogi Tagozat – különdíj
  • Hetyei Vivien – Magyar Jogász Egylet ösztöndíjban részesítette a “Mesterséges Intelligencia kártérítési felelőssége” című tanulmányáért
  • Antal Kinga Kincső – Az elítéltek munkáltatása – reformkori eszményképből napjaink gyakorlata (Kozma Sándor tudományos pályázat, 2021) – jubileumi különdíj
  • Antal Kinga Kincső – A közvetlen demokrácia eszköze az Európai Unióban – a polgári kezdeményezés tanulságai és jövője (Magyarország és a közép-európai térség pályázat, 2021) – különdíj
  • Antal Kinga Kincső – A kríziskartellek: a válsághelyzetek megoldásai, avagy csak egy jól hangzó elméleti modell (Gazdasági Versenyhivatal pályázatának II. helyezettje)
  • Major Fruzsina – XXXV. OTDK Állam- és Jogtudományi Szekció, Büntetőeljárás-jogi Tagozat, II. hely
  • Major Fruzsina – Global Legal Hackathon II. hely
  • Major Fruzsina – Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj
  • Kún Hanga Cecilia – XXXV. OTDK Állam- és Jogtudományi Szekció, Jogtörténeti Tagozat, II. hely
  • Szabó Zalán – Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj
  • Szabó Zalán – MNB Kiválósági Ösztöndíj
  • Kondrát Flóra –  XXXV. OTDK Állam- és Jogtudományi Szekció, Infokommunikációs Jogi Tagozat 2, I. hely
  • Kondrát Flóra – Új Nemzeti Kiválóság Program ösztöndíjasa
  • Kondrát Flóra – Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság ösztöndíjasa
  • Borbély Kincső – Dr. Kiss Daisy emlékverseny (polgári eljárásjog) II. hely
  • Kun-Székely Anna – Arsboni gyakornoki program I. hely

2020:

  • Simon Tamás –  Első helyezést ért el a Nézőpont Intézet által, Trócsányi László professzor úr fővédnöksége alatt meghirdetett, az európai életmód XXI. századi jelentőségéről szóló tanulmányíró pályázaton.
  • Pap Kristóf – ELTE ÁJK Kari Tudományos Diákköri Konferencia, Polgári Jogi Tagozat II. helyezés
  • Nagy Anna Mariann – ELTE ÁJK Kari Tudományos Diákköri Konferencia, Büntetőjogi Tagozat IV. helyezés
  • Aczélvári Ruben Dominik – ELTE ÁJK Kari Tudományos Diákköri Konferencia, Alkotmányjogi Tagozat különdíj
  • Teleki Lóránt – ELTE ÁJK Kari Tudományos Diákköri Konferencia, Nemzetközi Magánjogi és Európai Gazdasági Jogi Tagozat I. helyezés
  • Kún Hanga Cecília – ELTE ÁJK Kari Tudományos Diákköri Konferencia, Magyar Állam- és Jogtörténeti Tagozat II. helyezés
  • Liu Viktor – ELTE ÁJK Kari Tudományos Diákköri Konferencia, Polgári Eljárásjogi Tagozat I. helyezés
  • Pap Kristóf – ELTE ÁJK Kari Tudományos Diákköri Konferencia, Polgári Eljárásjogi Tagozat III. helyezés
  • Mercsek Dorottya Ilona – ELTE ÁJK Kari Tudományos Diákköri Konferencia, Pénzügyi Jogi Tagozat III. helyezés
  • Incze Johanna – A Gazdasági Versenyhivatal „Versenyjog Magyarországon és az EU-ban” versenyén III. helyezést ért el.
  • Hevesi-Tóth Mirtill – Pro Iurisprudentia Practica Emlékérem
  • Kolláth Mihály GáborHajnóczy – díj 
  • Simon Tamás – Mádl Ferenc Ösztöndíj
  • Hollós Dominika Kincső, Kolláth Mihály Gábor és Simon Tamás a Magyar Nyelv és Kultúra Nemzetközi Társaságának felkérésére szerepelt a “Nyelvünk és kultúránk 50 fiatal szemszögéből” című beszélgetőkötetben.
  • Simon Tamás –  A Igazságügyi Miniszter, az Országgyűlés elnöke, illetve az Európai Bizottság Magyaroszági Képviseletének elnöke által kiírt “Magyarország és a közép-európai térség az Európai Unióban” című versenyen I. helyezést ért el.
  • Szabó Zalán – Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj
  • Hevesi-Tóth Mirtill – Monroe E. Price Media Law Moot Court Competiton médiajogi perbeszédverseny világdöntőjén 6. helyezést elért csapat tagja. A csapat teljesítményével Európa második legjobb eredményét érte el.
  • Major Fruzsina és Benyovszky Péter – A 2020-as Global Legal Hackathont budapesti fordulójának második helyezett csapatának tagjai. A csapat elnyerte továbbá a Szecskay Ügyvédi Iroda, a Wolters Kluwer Kft., valamint a LogiNet Systems Kft. különdíjait is.

2019:

  • Benyovszky Péter – a PPKE JÁK kari polgári jogi perbeszédversenyén III.helyezést ért el az alperesi oldalt képviselve
  • Kolláth Mihály GáborA Nemzet Fiatal Tehetségeiért Ösztöndíj
  • Hevesi-Tóth Mirtill – Monroe E. Price Media Law Moot Court Competiton médiajogi perbeszédverseny regionális bajnok csapatának tagja.
  • Gyurkó Péter – Wolters Kluwer “Év joghallgató tehetsége” díj
  • Mező Médea Emese Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj
  • Liu ViktorNemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj
  • Benyovszky Péter – ELSA Pénzügyi Jogi Esetverseny II. helyezés
  • Szűcs Márk és Teleki Lóránt – a Gazdasági Versenyhivatal által meghirdetett “Versenyjog Magyarországon és az EU-ban”  pályázat I. helyezés
  • Varga Dominika Kincső – Az Alkotmánybírósági Szimulációs Verseny győztes csapatának tagja
  • Gyurkó Péter – A XI. Országos Polgári Anyagi Jogi, Perszimulációs és Activity Verseny anyagi jogi jogesetmegoldó versenyszámában, felperesi kategóriában I.helyezést ért el.
  • Pap Kristóf – A XI. Országos Polgári Anyagi Jogi, Perszimulációs és Activity Verseny a perszimulációs versenyszámban, felperesi kategóriában I.helyezést ért el.
  • Kolláth Mihály Gábor – XXXIV. OTDK Állam-és Jogtudományi Szekció, Médiajogi Tagozat I.hely 
  • Kolláth Mihály Gábor – XXXIV. OTDK Állam-és Jogtudományi Szekció, Médiajogi Tagozat, az Igazságügyi Minisztérium Különdíja
  • Kolláth Mihály Gábor – XXXIV. OTDK Állam-és Jogtudományi Szekció, Médiajogi Tagozat,a HVG-ORAC – Infokommunikáció és jog folyóiratának publikációs különdíja
  • Szabó Bálint – XXXIV. OTDK Állam-és Jogtudományi Szekció, Polgári Jog III. Tagozat, III. hely
  • Gyurkó Péter – Praesens-díj (joghallgató kategória)