A Szervezet Igazgatói:

  • Dr. Takács Enikő (2020 –
  • Dr. Sárhegyi István (2018 – 2020)

A Szervezet Elnökei:

  • Németh Dolóresz Szilvia (2020 –
  • Teleki Lóránt (2019 – 2020)
  • Teleki Lóránt (2018 – 2019)
  • Gyurkó Péter (2017 – 2018)
  • Paseczki Lóránd (2016 – 2017)

A Szervezet Elnökelyettesei:

  • Haraszti Bendegúz – Elnöki Hivatalt vezető elnökhelyettes (2021 –
  • Szebenyei Dóra – Kollégiumi ügyekért felelős elnökhelyettes (2021-
  • Major Fruzsina – Általános elnökhelyettes  (2021-
  • Major Fruzsina – Általános elnökhelyettes (2020 – 2021)
  • Gál Sára Eszter – Elnöki Hivatalt vezető elnökhelyettes (2020  – 2021)
  • Szebenyei Dóra – Kollégiumi ügyekért felelős elnökhelyettes (2020-2021)
  • Bajnóczi András Péter – Kollégiumi ügyekért felelős elnökhelyettes (2020)
  • Gál Sára Eszter – Elnöki Hivatalt vezető elnökhelyettes (2020)
  • Major Fruzsina – Általános elnökhelyettes (2019 – 2020)
  • Kolláth Mihály Gábor – Elnöki Hivatalt vezető elnökhelyettes  (2019 – 2020)
  • Gyurkó Péter – Általános elnökhelyettes (2019)
  • Kolláth Mihály Gábor – Elnöki Hivatalt vezető elnökhelyettes (2018 – 2019)
  • Simon Tamás – Általános elnökhelyettes (2018 – 2019)
  • Teleki Lóránt – Elnöki Hivatalt vezető elnökhelyettes (2017 – 2018)
  • Kolláth Mihály Gábor – Általános elnökhelyettes (2017 – 2018)
  • Számel Artúr – Elnöki Hivatalt vezető elnökhelyettes (2016 – 2017)
  • Pintér Anna – Integrációs elnökhelyettes (2016 – 2017 )

A Szervezet Jogtudományi Alelnökei:

  • Farkas Kinga (2021-
  • Farkas Kinga (2020 – 2021)
  • Horváth Zsófia (2019 – 2020)
  • Szűcs Márk (2019)
  • Szűcs Márk (2018 – 2019)
  • Antal Gergely (2017 – 2018)
  • Gyurkó Péter (2016 – 2017)

A Szervezet Művelődési Alelnökei:

  • Ladomérszky Emese (2021-
  • Losteiner Cecília Terézia (2020 – 2021)
  • Luxeder Ágnes (2019 – 2020)
  • Máriás Bertalan (2019)
  • Máriás Bertalan (2018 – 2019)
  • Pataki Beáta (2017 – 2018)
  • Nagy Richárd (2017)
  • Szabó Panna (2016 – 2017)

A Szervezet Szeretetszolgálati Alelnökei:

  • Szepessy Marcell (2021-
  • Szepessy Marcell (2021)
  • Cseh Dorina Zita (2020)
  • Cseh Dorina Zita (2019 -2020)
  • Cseh Dorina Zita (2019)
  • Bodor Máté (2018 – 2019)
  • Bodor Máté (2017 – 2018)
  • Simon Orsolya Anna (2016 – 2017)

A Szervezet Pénzügyi Alelnökei:

  • Aczélvári Ruben Dominik (2021)
  • Aczélvári Ruben Dominik (2021)
  • Csiki Gergely (2020)
  • Csiki Gergely (2019 -2020)
  • Liu Viktor (2018 – 2019)
  • Takács Enikő (2017 – 2018)
  • Takács Enikő (2016 – 2017)

A Szervezet Kapcsolati Alelnökei:

  • Tarány Fanni Cintia (2021-
  • Tarány Fanni Cintia (2020 – 2021)
  • Németh Dolóresz (2019 -2020)
  • Németh Dolóresz (2018 – 2019)
  • Simon Tamás (2017 – 2018)
  • Oravecz Zsófia (2017 )
  • Abkarovits Anikó (2016 – 2017)

A Szervezet Marketing Tevékenységért felelős Alelnökei:

  • Török Balázs (2021-
  • Török Balázs (2020 – 2021)
  • Báder Luca Mária (2019 -2020)
  • Báder Luca Mária (2018-2019)
  • Héjja Domonkos (2018)
  • Kolláth Mihály Gábor – Megbízott Arculati Alelnökként (2017)

A Civilisztika Tagozat hallgatói vezetői:

  • Borbély Kincső (2021-
  • Bíró Krisztián (2020)
  • Bíró Krisztián (2019 -2020
  • Kolláth Mihály Gábor (2019)
  • Kolláth Mihály Gábor (2018 – 2019)
  • Kolláth Mihály Gábor (2017 – 2018)
  • Gyurkó Péter (2017)

A Büntetőjogi Tagozat hallgatói vezetői:

  • Németh Dolóresz (2020 –
  • Németh Dolóresz (2019-2020)
  • Horváth Péter (2019)
  • Szelicsán – Szajáni Laura (2017 – 2018 )

A Közjogi Tagozat hallgatói vezetői:

  • Báder Luca Mária (2019
  • Báder Luca Mária (2018 – 2019)
  • Oravecz Zsófia (2017 – 2018)

A Nemzetközi jogi és EU jogi Tagozat hallgatói vezetői:

  • Xu Rui (2020 –
  • Pap Kristóf (2019-2020)
  • Bartuszek Lilla (2018 – 2019)
  • Antal Gergely (2017 – 2018)

A Szervezet Felügyelő Bizottságának tagjai:

  • Bíró Krisztián, Haraszti Bendegúz, Antal Kinga Kincső (2020 –
  • Bíró Krisztián, Bodor Máté, Szabó Bálint (2019 – 2020)
  • Takács Enikő, Bodor Máté, Szabó Bálint (2019 )
  • Antal Gergely Zsigmond, Mercsek Dorottya Ilona, Szabó Bálint (2018 – 2019)
  • Paseczki Lóránd, Gábor Edina, Gajda Máté (2017 – 2018)
  • Sárhegyi István, Giró-Szász Áron Zsolt, Nagy Dániel (2016 – 2017)